Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

MODE Medikal ktorý si zaslúžil  medzinárodné ocenenie  výrobných technológií systémov je spoľahlivá spoločnosť korporačnej skupiny.

 

 

Oğuz Akyüz / Mechanical Engineer

 

 Mode Medikal | Founder CEO

 

Council Member of Istanbul  Chamber of Commerce

 

 Implantder | Prezident

Správa riaditeľa:

My, ako tretia generácia priemyselnej rodiny, sme poctení byť ocenení v oblasti globálneho priemyslu vyvinutím stoviek vysoko technologických produkčných systémov.

MODE Medical bol založený v roku 2008 ako skupina spoločnosti s odborníkmi a inžiniermi ktorí navrhli stovky produktov prostredníctvom akademickej podpory.

MODE Medikal vstúpil do sektora implantologie s vlastnou implant. značkou “ MODE dental implant“ Pracujeme s najlepšími svetovými  značkami prvotných materiálov a používame najnovšie technologie , najdrahšie materiály a najnovšie zariadenia.

Medical mode vytvára rozdiely v sektore implantologie použitím čistej vody namiesto priemyselných olejov pri výrobe implantátov a  iných vedľajších produktov koli zvýšenej efektivite sterilizácie. Garantujeme úspech v inovácii štruktúry iba jednej skrutky pre všetky nadstavby implantátov, ktoré poskytuje pohodlné použitie pre našich zubných lekárov.

Veríme, že prinášame nový pohľad  na Turecké implantáty a taktiež iné krajiny.

 V súčasnej dobe “ MODE dental implant“ systémy boli vyvezené do viac ako 30 krajín sveta a podarilo sa im vstúpiť do zoznamu Americkej tretej vlny dentálnych implantátov, inštitúcii svetových značiek.

 Sme v snahe priviesť spoľahlivých partnerov, ktorí urobia odlišnosti, nepretržitú výrobu, produkovanie s morálnou budúcou generáciou. Dávame na pozornosť našu najhlbšiu vďačnosť naším technikom a lekárom, ktorí veria v nás, podporujú a využívajú naše produkty a tím vytvárajú z produktov svetovú značku.

Oğuz Akyüz / CEO

 

 

Pokročilá technológia:

MODE Medikal, ktorý je svetovým výrobcom implantátov a plne automatické CNC stoje  s vysokou presnosťou.

 

Výroba s čistou vodou, 100% kontrola

Produkty MODE IMPLANT sú vyrábané bez použitia priemyselného oleja-použitím čistej vody metódou, ktorá bola vyvinutá inžiniermi oddelenia výskumu a vývoja MODE Medikal. Všetky produkty MODE IMPLANT (100%) prechádzajú kontrolou akosti.

 

Vysoká presnosť

V zariadeniach MODE Medikal sa meranie a monitorovanie vykonáva použitím najmodernejšej laserovej technológie a optických prístrojov s vysokou presnosťou.

 

Automatický systém

Pri výrobe sa v MODE Medikal používa automatizovaný robotický systém a výroba prebieha v súlade s medzinárodnými normami, ako sú CE, ISO 9001: 2008 a ISO 13485: 2012

 

Technológia povrchu

MODE Medikal získal vysoké vlastnosti osseointegracie vo vysoko technologických automatizačných linkách a sterilných povrchových laboratóriách.

 

Priebežná kontrola

MODE Medikal kontroluje produkty podľa medzinárodných noriem ISO 14801, ktoré každý deň prechádzajú dynamickými záťažovými skúškami.

 

Prvotriedne výrobné kapacity

Vďaka svojím skúsenostiam a najmodernejším výrobným technológiám závodu MODE Medikal, má schopnosť vyrábať každý typ protézy, chirurgické sady okrem iného. Spoločnosť nie je závislá na vonkajšej strane firiem.

 

Mikro odpaľovacia technológia

Všetky modely implantátov medzi 5 mm - 16 mm sú vyrobené  na malé rozmery prostredníctvom plne automatických CNC strojov, nastavením morfológie povrchu a následné meranie vyvinuté inžiniermi MODE Medikal.

 

TIN nitrid titán technologia

Chirurgické vrtáky, skrutky, Ball Attachment a Locator abutmenty sú vyrobené použitím TiN-technológie a tým sa znížuje koeficient trenia povrchu na minimálnu úroveň.

 

Morfológia, kontrola povrchu

Každý implantát je automaticky pokrytý špeciálnou vrstvou BCP (35%)a HA-hydroxyapatit(65%) pre maximálnu osseointegráciu.

 

Sterilný baliaci proces

Produkty sú špeciálne sterilizované prostredníctvom bezdotykových ultrazvukových a sterilizačných prístrojov a sú dvojito balené vo vákuu. Tým sú naše produkty chránené pred kontamináciou

 

Validácia

Po baliacom procese a sterilizácií sú implantáty dodatočne sterilizované 25 kGy dávkou gama žiarenia. Balíčky sú uložené v certifikovanej čistej miestnosti. Všetky výrobky sú vyrábané z najlepších svetových materiálov najnovšou technológiou.

MODE Medikal je vybavený najlepšími svetovými značkami výrobnej  technológie

R&D a inovácie

MODE Medikal kladie doraz na dôležitosť inovácií, zlepšuje inovačné a patentované produkty v stomatológii a implantológii v  praxi priemyselnými konštruktérmi s 3D CAD-CAM deň čo deň.

Plánovanie a podpora aplikácií

Vývojári podporujú zubárov, prijímajú odporúčania referencie zubných lekárov vo fáze plánovania a aplikácií. Okrem toho, po aplikácii implantátov zubným lekárom, sú hodnotené vývojármi MODE Medikal, v nevyhnutných prípadoch je poskytnutá asistencia akademických pracovníkov zameraná na potrebu zákazníka.

Zameranie na zákazníka

“MODE dental implant“ garantuje expedíciu v rovnaký deň  pre rýchle dodanie. Produkty “ MODE dental implant“ možno bezplatne  vymeniť. Žiadosti produktov zákazníkov sú zaradené do  prevádzky bezprostredne po obdŕžaní objednávky  a do 24 hodín pripravené na odoslanie.

Svetová kvalita, preferencie

MODE dental implant získal spokojnosti používateľov na celom svete a stal sa  globálna značka, ktorá je prednostná u  viac ako 30 krajinách s patentovaným originálnym dizajnom.